• Walne Zgromadzenie PZKO – 2021

  • 7 października 2021

Uprzejmie informujemy, iż zarząd  Polskiego Związku Klasy Omega podjął uchwałę o zwołaniu Walnego Zgromadzenia członków stowarzyszenia. Zebranie odbędzie się w sobotę, 13 listopada 2021r. w Zbąszyniu, ul. Sportowa 52 (Akademia Dobrego Montażu Porta). Planowane rozpoczęcie obrad – godzina 15:00.

Porządek obrad

Wieczorem, po zakończeniu zebrania, zaplanowaliśmy wspólną imprezę integracyjną. Będzie okazja powspominać mijający sezon, przygotować plany na kolejny, a na pewno razem się pobawić:)

Dla zainteresowanych planujemy także zorganizowanie w niedzielę sesji szkoleniowych z obszaru przepisów regatowych/taktyki i strategii/etc (szczegóły wkrótce).

Równocześnie informujemy, iż w poniższych hotelach na hasło „OMEGA”, zostały przyblokowane dla Was pule pokojów i przygotowane specjalne ceny na noclegi. Nie zwlekajcie z rezerwacjami, w przypadku braku zainteresowania zablokowane pokoje wrócą „na rynek”.

Hotel „Pod Akacjami”

Hotel Hemma

Hotel Podzamcze

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia, a także osoby zainteresowane Omegą, chcące coś wnieść do życia klasy lub pragnące po prostu spotkać jeszcze raz znajomych z wody!!

Do zobaczenia!