• Sezon 2021 zakończony z przytupem!

  • 24 listopada 2021

 

W sobotę 13 listopada w Akademii Dobrego PORTA w Zbąszyniu odbyło się Walne Zgromadzenie członków Polskiego Związku Klasy Omega. Była to okazja do podsumowania sezonu regatowego 2021, omówienia planów na kolejne lata oraz wyboru nowych władz Stowarzyszenia. Wieczorem po obradach zorganizowaliśmy spotkanie integracyjne, które było również okazją do wręczenia Pucharów Polski za kończący się sezon.

Walne zgromadziło ponad 30 osób. Odbyła się ciekawa dyskusja, dotycząca organizacji regat, relacji z partnerami klasy i planów na najbliższą przyszłość. Następnie odbyły się wybory (pierwotnie zaplanowane na poprzedni rok, ale opóźnione z powodu epidemii). Wybrano nowy zarząd oraz pozostałe organy statutowe. Nowym prezesem wybrano dotychczasowego skarbnika – Przemka Witkowskiego, co mozna uznać za wotum zaufania dla dotychczasowych działań zarządu i zgodę na kontynuację dotychczasowych działań.

W części wieczornej, uświetnionej koncertem lokalnego zespołu i w luźnej atmosferze wręczyliśmy Puchary Polski za sezon 2021. Nie zabrakło wspomnień i podziękowań, a wszystkie załogi zastały „zmuszone” do opowiedzenia o sobie czegoś nowego, ciekawego, nieoczewistego:) Nadrobiliśmy także kilka zaległości z kończącego się sezonu, ale to już wiedzą Ci co byli… Później pozostała już tylko zabawa, niemal do białego rana. Chyba wszyscy zakończyli wieczór w sielskim nastroju i z jednym wnioskiem – takie zakończenie sezonu MUSI stać się naszą nową, świecką tradycją!!