• Regulamin Pucharu Polski 2019

  • 14 marca 2019

Ruszamy z przygotowaniami do startu Pucharu Polski Klasy Omega 2019:) Już za 1,5 miesiąca, 27-28 kwietnia, spotykamy się na regatach inaugurujących sezon w Krynicy Morskiej (w zakładce poświęconej tym regatom znajdziecie kilka propozycji noclegów na czas regat).

W zakładce Regaty / Puchar Polski / 2019 opublikowaliśmy Regulamin Pucharu Polski 2019. W tym roku nie przewidzieliśmy wielkich zmian. Dotyczą one głównie klasyfikacji juniorskiej/akademickiej, które zostały uruchomione w ostatnim sezonie i spotkały się z ciepłym przyjęciem. W tym roku postanowiliśmy prowadzić jedną wspólną klasyfikację akademicką, która będzie obejmowała wszystkie załogi składające się z zawodników do 25 roku życia lub posiadające status studenta.

Już w najbliższych dniach będziemy publikować informacje o zbliżających się regatach i wydarzeniach, zachęcamy do śledzenia naszej strony i profilu na Facebook

Wszystkim załogom szykującym się do startów w zbliżającym się sezonie przypominamy, iż w tym roku termin opłacenia składek/rocznych opłat startowych to 22 kwietnia.

Serdecznie zapraszamy na nasze regaty:) Szykuje się naprawdę dobry sezon!!