• Regaty w Augustowie – dojazd

  • 2 czerwca 2016

Północny-wschód to dla wielu załóg nowe rejony, specjalnie dla mniej zorientowanych postaraliśmy się przybliżyć trasę jaką można dotrzeć na miejsce regat.

Dla osob z Warszawy szczególnie zalecana jest trasa, która prowadzi przez Wyszków, Ostrów Mazowiecki, Łomżę aż do Augustowa Znaki w Warszawie mogą Was kierować na Ostrołękę, ale to gorsza i bardziej zatłoczona droga. Obecnie najwygodniej objechać Stolicę obwodnicą ekspresową, która kończy się w Markach i do której dochodzą wlotówki z południa i zachodu. Jeśli nie będziecie w Warszawie w godzinasz szczytu, droga przez Marki na Wyszków jest zdecydowanie najlepsza. W przypadku dużych utrudnień, można próbować wyjechać z Warszawy w kierunku Zegrza, na Nieporęt (zjazd z obwodnicy na ul. Modlińską lub na Annopol), i dalej wyjechać już za Warszawą w Radzyminie. Zazwyczaj jednak, jeśli Marki są nieprzejezdne, wyjazd na Nieporęt także pusty nie będzie. Nie próbujcie objeżdzać miasta od strony południowo wschodniej – niestety tam można tylko ugrzęznąć w korkach. Odradzam także wjeżdzanie do centrum miasta, chyba że z jakiegoś powodu obwodnica będzie nieczynna.

Życzymy szćzęśliwej podróży. W przypadku problemów związnych z dojazdem zapraszam do kontaktu pod numerem – 507 135 366, Daniel.