• Puchar Polski 2022

  • 15 października 2021

 

ZAPROSZENIE

do organizacji regat Pucharu Polski w klasie Omega

Szanowni Państwo,

Zarząd Polskiego Związku Klasy Omega (PZKO) serdecznie zaprasza do złożenia oferty na organizację regat flotowych zaliczanych do „Pucharu Polski” klasy Omega w sezonie 2022.

Klasa Omega jest obecnie najliczniejszą seniorską klasą amatorską w Polsce. W mijającym sezonie, pomimo panującej epidemii, udało się rozegrać 6 eliminacji, które zgromadziły każdorazowo powyżej 35 załóg z całego kraju. Tak duża frekwencja zawsze gwarantuje dużą widowiskowość całej imprezy, ściągając widzów i dając duże możliwości promocji sponsorom, partnerom i organizatorom.

Od sezonu 2020 partnerem głównym Pucharu Polski w klasie Omega jest firma PORTA, wiodący producent drzwi w Europie. Dzięki temu wsparciu nasze imprezy nabrały atrakcyjnej oprawy, a także umożliwiło to nam przygotowanie atrakcyjnego pakietu, dzięki któremu wspieramy organizatorów poszczególnych imprez (szczegóły wyślemy zainteresowanym).

Osoby / kluby zainteresowane organizacją imprez pucharowych prosimy o kontakt do końca października (chęć organizacji i ew. możliwe terminy). W odpowiedzi prześlemy wszelkie dodatkowe informacje.

Z żeglarskim pozdrowieniem

Zarząd PZKO

 

Kontakt:

Daniel Sokołowski – kom: 507 135 366

Przemysław Witkowski – kom: 609 474 456

email: info@klasaomega.pl