• BMW Olszowiec partnerem regat w Powidzu!

  • 4 lipca 2017

Po emocjach związanych z rywalizacją na morzu, podczas regat NordCup w Górkach Zachodnich, czas na Powidz. Po raz pierwszy Klasa Omega zmierzy się z wodami Jeziora Powidzkiego, jednego z najczystszych akwenów w Wielkopolsce. Zawody odbędą się w trakcie dorocznych Dni Powidza.

Już teraz możemy ogłosić pierwszą niespodziankę: sponsorem zawodów zgodził się zostać Dealer Olszowiec, oferujący samochody marki BMW. Regaty będą okazją do zapoznania się z najnowszymi samochodami marki BMW. Chętni, oprócz oglądania aut, będą mieli także możliwość odbycia niezapomnianych jazd testowych.

Dealer Olszowiec poza prezentacją zadbał również o atrakcje dodatkowe. Na uczestników regat czekać będzie specjalny konkurs, w którym do wygrania będzie BMW serii 5 z pełnym bakiem na weekend. To wspaniała okazja do zapoznania się z najnowszą wersją auta niemieckiego koncernu i wypróbowania go przez pełne dwa dni. Oprócz tego na uczestników konkursu czekają inne nagrody.

 

Daniel Sokołowski, Prezes Stowarzyszenie Polskiego Związku Klasy Omega – „Bardzo się cieszę ze współpracy, jaką nawiązaliśmy z Dealerem Olszowiec. Po raz pierwszy mamy okazję rywalizować w Powidzu, a dzięki współpracy z dealerem regaty zapowiadają się jeszcze ciekawiej. Warto podkreślić, że nie tylko uzyskaliśmy wsparcie finansowe, ale również wiele wspólnych atrakcji, m.in.  jazdy testowe, konkurs z nagrodami, etc. Zapraszam wszystkich na stoisku BMW Olszowiec, gdzie w trakcie regat będzie można poznać więcej szczegółów.”

Firma BMW Olszowiec jest od ponad 20 lat autoryzowanym dealerem marki BMW AG.
Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży,  finansowania, ubezpieczenia i serwisu samochodów marki BMW. W 2010 roku uzyskaliśmy certyfikat M GmbH, stając się tym samym jednym z niewielu dealerów w Polsce, którzy posiadają wykwalifikowany personel do obsługi i sprzedaży samochodów BMW M.

Dealer Olszowiec  Sp. Z o.o. Sp. K.

Adres: ul. Ostrowska 330, 61 – 312 Poznań

Tel.: +48 61 870 56 30

Fax.: + 48 61 872 62 78

e-mail.: kontakt@bmw-olszowiec.pl

strona internetowa: www.bmw-olszowiec.pl