• Regatta RUSZ SIĘ!

  • 28 kwietnia 2017

Regatta RUSZ SIĘ! obejmuje wydarzenia na świeżym powietrzu, których celem jest zachęcanie do aktywnego wypoczynku: zawody, festiwale, treningi, wydarzenia jednorazowe lub cykliczne, lokalne lub ogólnopolskie – forma i dyscyplina nie mają znaczenia, liczy się przemyślany pomysł i odwaga na jego realizację. Nasz Puchar Polski idealnie wpasowuje się w te założenia. Więcej informacji o programie na stronie: www.ruszsie.org.

Regatta, twórca programu RUSZ SIĘ!, to popularna brytyjska marka dla miłośników outdooru. Ideą marki jest tworzenie wytrzymałych i wygodnych ubrań dla wszystkich, którzy niezależnie od warunków chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. To rodzinna firma, istniejąca na rynku od ponad 35 lat, która swoją popularność zdobyła oferując ubrania o wysokich parametrach, ale w przystępnych cenach. W ofercie Regatta znajdują się odzież, obuwie i akcesoria dla dzieci oraz dorosłych w bardzo szerokiej rozmiarówce i o szerokim zastosowaniu: od typowo sportowych  po codziennego użytku.

Z ofertą marki Regatta można zapoznać się na stronie sklepu internetowego www.regatta.pl.

Produkty dostępne są również w firmowych sklepach stacjonarnych na terenie całej Polski: https://regatta.pl/znajdz-sklep-r222

Imprezy organizowane w ramach Regatta RUSZ SIĘ! otrzymują wsparcie rzeczowe i organizacyjne, w postaci materiałów reklamowych oraz działań promocyjnych i PR.

Więcej informacji o programie: www.ruszsie.org.